Snapchat z zupełnie nowymi filtrami! Dla psów…

on
Categories: Uncategorized

Właścicielom czworonogów może spodobać się nowa aktualizacja wprowadzona przez twórców aplikacji Snapchat. Jeżeli pamiętacie filtr, która nakładał na twarz uszy i psi pyszczek nadeszła pora na rewanż – teraz psy mogą liczyć na dedykowane sobie rozwiązanie.

Snapchat ogłosił nową funkcję – od teraz można dodawać do zdjęć czworonogów filtry. Aplikacja rozpoznaje psi pyszczek i pozwalają na dostosowanie do niego wybranej grafiki. Po umieszczeniu naszego czworonoga w obiektywie aplikacji, ta przelicza na bieżąco jego ruchy, tak aby obraz odpowiadał sylwetce.

Aktualnie są w fazie testowej, więc spora część z nich jest niedostępna, jednak w najbliższym czasie powinno się to zmienić. Nie jest to pierwszy krok w kierunku filtrów dla zwierząt, już wcześniej były dostępne podobne dla kotów.

Warto zauważyć, że wiele nowości wprowadzany w Snapchat trafia do aplikacji Facebook lub Instagram. Może to być niemała bolączka dla twórców, ponieważ od jakiegoś czasu muszą oni walczyć z gronem odchodzących użytkowników. Wprowadzane zmiany mają pomóc w ich zatrzymaniu, ale tutaj pojawia się pytanie, czy nie nadszedł już kres dla popularnej aplikacji?

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?