Xiaomi Mint Browser – nowa przeglądarka od Xiaomi już dostępna!

on
Categories: Uncategorized

Na rynku przeglądarek mobilnych dostępnych jest dużo wiele rozwiązań takich jak: Google Chrome, Opera, Firefox, Micosoft Edge oraz inny autorskie rozwiązania producentów. Teraz do tego grona dołącza firma Xiaomi, w Polsce znana za sprawą smartfonów w niskich cenach i dobrą specyfikacją.

Xiaomi Mint Browser to lekka mobilna przeglądarka, która waży około 8mb. Większość dostępnych na rynku aplikacji potrafi przysporzyć niemałej czkawki słabszym konfiguracjom sprzętowym, dlatego może ona być przydatna dla użytkowników urządzeń z niższej i średniej półki. Mimo małej wagi oferuje ona sporo funkcji dostępnych u „większych braci”

Nie zabrakło tu trybu Incognito, opcji zmniejszania zużycia danych. Interfejs można nazwać minimalistycznym i każdy użytkownik Androida z pewnością się w nim odnajdzie. Warto nadmienić, że wśród ciekawych udogodnień znajduje się tryb nocny, który zmienia kolorystykę oraz zmniejsza jasność ekranu.

Ponadto standardowo występuje obsługa wielu kart. Jeżeli szukasz prostej aplikacji Mint Browser znajdziesz w Google Play, zachęcamy do zapoznania się i podzielenia opiniami na temat jej użytkowania. Link.